Všechny aktuality

Na společnou vstupenku do Vlašimi!

aktuality

23.05.2018

Chcete si prohlédnout Muzeum Podblanicka? Zajímá vás, jaká zvířata najdeme v paraZOO? Ještě jste se nikdy nepodívali do Starého hradu ve Vlašimském parku?

Máte skvělou příležitost navštívit všechna tato místa a navíc si dát kávu zdarma v Rodinné cukrárně. Potřebujete k tomu jen jednu vstupenku s názvem „Den ve Vlašimi“. Koupit ji můžete na všech čtyřech místech od 1. května do 15. září. Nenechte se zmást, nemusíte všechno stihnout v jeden den.

Co najdete v paraZOO? Handicapovaná zvířata, která už nemohou být ve volné přírodě, ale díky záchranné stanici pro živočichy jsou stále na živu. Uvidíte zde Boba, mluvícího krkavce, vydry Fouska a Kapku, lišku Elišku, sovy, dravce, veverku a další zvířata. A pro ty, kteří mají rádi hry, máme připravenou akci „Sbíráme vydříky“.

 

V muzeum Podblanicka jsou stálé expozice o historii zámku, parku a vývoji loveckého střelectví, které dosvědčuje sbírka vycpaných zvířat. Krásný výhled na Vlašim je z vyhlídkové věže zámku.

Vlašimský park je velmi pestrý, pokud jde o druhy a původ stromů, rostlin a staveb. Uvidíte Čínský pavilon, Starý hrad a brány. Ve Vlašimské bráně si prohlédnete expozici děl regionálních umělců. Vše můžete zakončit návštěvou Rodinné cukrárny na Žižkově náměstí a ke kávě si zakoupit jeden ze zdejších vyhlášených zákusků.


 

Ceník

 

dospělý  

160,-

dítě (3-15 let) 

90,-

rodina (2+2) 

330,-

 

Více na: http://www.parazoo.cz/aktuality/detail/1143

 

Autor: Bc. Ester Lachmanová
Kategorie: Tip na výlet
Projekt: ------