Spolkový dům, Vlašim


 

   

                 

   
        

Kompletní metodiku a vysvětlení piktogramů naleznete ZDE.


Uživatelský popis objektu
Vchod

Do pokoje se dostanete několika způsoby. Zaprvé průjezdem k hlavnímu vchodu, přes zádveří, chodbu a přednáškový sál, zadruhé přes plošinu na pravé straně objektu (průchod zamčen, příjezd nutno nahlásit předem), poté do setkávací kanceláře, chodbou do přednáškového sálu a do pokoje. Zatřetí průjezdem, po pravé straně jsou dveře, které vedou přímo do přednáškového sálu. Začtvrté průjezdem až do zahrady a přes chodbu do pokoje.

Vstup a interiér

Hlavní vstup přes masivní dřevěná vrata, kde se otvírají jednokřídlé dveře (šířka 80 cm) mechanicky směrem dovnitř, dostanete se do průjezdu do zahrady (šířka 380 cm, hloubka 12 m, zámková dlažba), na pravé straně dveře do objektu přes + 3 chody (šířka 105 cm, hloubka 29 cm, výška 20 cm, dlažba). Vstupní dveře do objektu dvoukřídlé (šířka hl. křídla 62 cm, šířka vedlejšího křídla 45 cm, bez madla) je otevírají mechanicky směrem do průjezdu, zvonek (výška 116 cm, od rohu 117 cm), zádveří hlavních dveří (šířka 220 cm, hloubka 420 cm).

Vedlejší vstup je na pravé straně od hlavního vstupu a je přes přímou rampu, která vede podél domu (šířka 118 cm, délka cm, podélný sklon 12%, příčný sklon 3%, malé dlažební kostky, zábradlí výška 100 cm, zarážka 35 cm). Prostor před dveřmi (nad rampou) (šířka 158 cm, hloubka 134 cm). Dveře jednokřídlé (šířka 100 cm, madlo vně ve výšce 90 cm, práh 2 cm) otevírají se mechanicky směrem dovnitř do objektu (průchod zamčen, příjezd nutno nahlásit předem). Následuje setkávací kancelář (čtvercová místnost, průjezd dostatečný, dlažba) ukončená dveřmi (šířka 80 cm, madlo ve výšce 88 cm), které vedou do zádveří hlavních dveří (šířka 220 cm, hloubka 420 cm). Na konci zádveří odbočit vlevo do jednokřídlých dveří (šířka 90 cm, madlo na vnější straně ve výšce 90 cm) otevírající se mechanicky směrem dovnitř, chodba (šířka 1120 cm, podélný sklon 10 %, dlažba), na levé straně bezbariérová toaleta).

Na konci chodby jednokřídlé dveře (šířka 90 cm, madlo na vnitřní straně ve výšce 90 cm) otevírající se mechanicky směrem ven, následuje přednáškový sál (šířka 7 m, hloubka 10 m). Na levé straně přednáškového sálu dvoukřídlé dveře (šířka hl. křídla 81 cm, šířka vedlejšího křídla 81 cm), kterými se dostanete do průjezdu nebo do zahrady.
 

Hygienické zázemí

Toaleta (dveře šířka 80 cm; kabina šířka 170 cm, hloubka 200 cm) je k dispozici v přízemí v chodbě mezi zádveřím hlavních dveří a přednáškovým sálem. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zleva. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný. Toaletní mísa je vybavena jedním pevným a jedním sklopným madlem.
 

Parkování

Vyhrazené stání je přímo před Spolkovým domem (malé dlažební kostky s velkými mezerami, přímý sklon 6%, příčný 4%).
 

Kontakt:

Palackého náměstí 65, Vlašim
Telefon: 737 505 605
E-mail: info@spolkovydum.cz
http://www.spolkovydum.cz
 

Fotogalerie:

 • vchod do průjezdu
 • průjezd (po pravé straně hlavní vchod)
 • zádveří hlavních dveří (napravo hlavní vchod, naproti vchod do Setkávací kanceláře, vlevo chodba do Společenské místnosti)
  
 • rampa vedle hlavního vchodu
 • vedlejší vchod přes rampu
 • setkávací kancelář
     
 • vchod ze setkávací kanceláře do zádveří hlavních dvěří
 • bezbariérová toaleta
 • vchod na zahradu
     
 • po levé straně vchod do přednáškového sálu, rovně východ ze Spolkového domu
 • vyhrazené parkovací místo před objektem