Včelí svět, Hulice


 

   

                 

        

Kompletní metodiku a vysvětlení piktogramů naleznete ZDE.Uživatelský popis objektu
Vstup

U branky je reklamní banner, na něm je umístěn intercom ve výšce 76 cm. Vstup k objektu je přes branku (zůstává otevřená, průjezdná šířka 285 cm).  Chodník od branky k budově je z kostek s velkými spárami (sklon 13%). Před hlavním vchodem do objektu se nachází +1 schod (výška 16 cm), vlevo od vstupních dveří je rama (šířka 115 cm, délka 100 cm, sklon 9,4%). U schodů ani rampy není zábradlí. Plocha nad rampou je 214 cm široká a 160 cm hluboká.
 
Hlavní dveře do objektu jsou osazeny v nice (šířka 160 cm, hloubka 45 cm). Hlavní dveře jsou masivní, dvoukřídlé (průjezdová šířka hlavního křídla je 120 cm, průjezdová šířka vedlejšího křídla je 56 cm, výška vchodové lišty je 1 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Hlavními dveřmi se dostanete do zádveří, dveře ze zádveří jsou dvoukřídlé, skleněné (průjezdová šířka hlavního křídla je 80 cm, průjezdová šířka vedlejšího křídla je 75 cm), otevírají se mechanicky, směrem do zádveří. V zádveří je zátěžový koberec
 

Interiér

Vlevo od vchodu se nachází recepce. Výška pultu je 100 cm. Vpravo od hlavního vchodu je vchod do expozice v 1. patře. Dveře do expozice jsou masivní, dvoukřídlé (průjezdná šířka hlavního křídla je 56 cm, průjezdná šířka vedlejšího křídla je 56 cm), otevírají se mechanicky, směrem ven. Dveře z expozice jsou totožné s dveřmi vedoucími do expozice.  Těmito dveřmi se dostanete na chodbu, vpravo ode dveří se nachází plošina uzavřená ve výtahové šachtě a bezbariérové WC. Povrch podlah v prvním podlaží je z průmyslové lité podlahy a dlažby.
 
Plošina je uzavřená ve výtahové šachtě, volně přístupná. Tlačítko na přivolání plošiny je ve výšce 105 cm. Šachetní dveře jsou jednokřídlé, prosklené, (průjezdná šířka je 90 cm), otevírané mechanicky, směrem ven. Nosnost plošiny je 400kg. Rozměry plošiny jsou 100 cm šířka a 150 cm hloubka. Umístění ovladačů plošiny je uvnitř plošiny ve výšce 100 cm. Označení na tlačítkách je i v reliéfním, vystouplém písmu, na ovládacím panelu je umístěn telefon vedoucí do recepce. Madlo se nachází na pravé straně plošiny.
 
V prvním patře se expozice nachází vlevo od výtahu. Dveře do expozice jsou masivní, dvoukřídlé (průjezdová šířka hlavního křídla je 56 cm, průjezdná šířka vedlejšího je 60 cm), otevírají se mechanicky směrem ven. Uvnitř expozice se nacházejí rampičky se sklonem od 8% do 9 %, nejdelší je 170 cm dlouhá, nejužší je 90 cm široká. Podlahy v prvním patře jsou z parket a dlažby.
 

Hygienické zázemí

Bezbariérové WC se nachází v přízemí.  Od vchodových dveří stále chodbou rovně přes skleněné dvoukřídlé dveře (průjezdová šířka hlavního křídla je 80 cm, průjezdová šířka vedlejšího křídla je 70 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. WC je samostatné, volně přístupné.  Dveře na WC jsou označené, jednokřídlé (šířka 80cm), otevírají se mechanicky směrem ven (madlo na vnitřní i vnější straně dveří). Kabina je (šířka 150 cm, hloubka 150 cm). WC mísa je umístěna nalevo ode dveří. Levé madlo je sklopné (délka 63 cm, ve výšce 80 cm), pravé je pevné (délka 80 cm, výška 80 cm).  Vypínač je umístěn vpravo ode dveří ve výšce 100 cm. Umyvadlo s pákovou baterií (ve výšce 100 cm) je součástí kabiny. U umyvadla je umístěno na pravé straně vodorovné madlo ve výšce 83 cm (délka madle je 32 cm), mýdelník je ve výšce 85 cm, koš je vedle záchodové mísy. Vlevo od záchodové mísy je umístěn sklopný přebalovací pult.
 

Parkování

Parkování je neznačené, přes ulici od objektu, povrch parkoviště je z asfaltu beze sklonu. K objektu vede chodník (není zde nájezd na chodník, výška obrubníku je 9 cm). Chodník (zámková dlažba, beze sklonu).
 

Kontakt:

Hulice 55, Hulice
tel.: 724 867 158
e-mail: info@vcelisvet.cz
www.vcelisvet.cz
 

Fotogalerie:


  • pohled z parkoviště
  • cesta z objektu
  • hlavní vstup
     
  • dveře, zádveří
  • pult
  • chodba k výtahu
     
  • bezbariérová toaleta