Ubytování ve Spolkovém domě, Vlašim


 

   

   

                 

   
        

Kompletní metodiku a vysvětlení piktogramů naleznete ZDE.


Popis celého Spolkového domu naleznete ZDE.


Uživatelský popis objektu
Vchod

Do pokoje se dostanete několika způsoby. Zaprvé průjezdem k hlavnímu vchodu, přes zádveří, chodbu a přednáškový sál, zadruhé přes rampu na pravé straně objektu (průchod zamčen, příjezd nutno nahlásit předem), poté do setkávací kanceláře, chodbou do přednáškového sálu a do pokoje. Zatřetí průjezdem, po pravé straně jsou dveře, které vedou přímo do přednáškového sálu. Začtvrté průjezdem až do zahrady a přes chodbu do pokoje.
                                    

Interiér

Pokoj je umístěn za přednáškovým sálem, v zadní části místnosti napravo. Ze sálu do chodby jednokřídlými dveřmi (šířka 80 cm, madlo ve výšce 90 cm) s mechanických otevíráním. Na levé straně chodby jsou dveře do pokoje. Dveře do pokoje jsou mechanické jednokřídlé (šířka 80 cm, madlo na vnitřní straně ve výšce 80 cm) a otevírají se ven do chodby. Zádveří (šířka 140 cm, hloubka 180 cm), rovně dveře (šířka 80 cm) do pokoje, na pravé straně vchod do koupelny (sprcha a toaleta) a na levé straně skříň. Samotný pokoj má tvar písmene L (u v chodu do pokoje je pokoj široký 170 cm a po dvou metrech se rozšiřuje na 250 cm a hloubku 190 cm, koberec), jsou zde dvě postele (jedna na pravé straně pokoje a druhá na levé straně pokoje).  Mezi postelemi je pod oknem stůl, naproti spolu polička. Vypínač (výška 125 cm). Prostor mezi postelemi a mezi stěnou a stolem je dostatečný.
 

Hygienické zázemí

Ze zádveří je na pravé straně vchod do koupelny – jednokřídlé mechanické dveře (šířka 80 cm) s otevíráním ven. V místnosti (šířka 270 cm, hloubka 220 cm, protiskluzové malé dlaždičky) je napravo toaleta a na levé straně sprcha. Přístup ke sprše je volný, sprcha je ruční, baterie páková (výška 119 cm), z boku je vodorovné madlo, sedátko (výška 45 cm, šířka 51 cm, hloubka 31 cm, sklopné).
Toaleta (splachování vzadu, madla pravé pevné, levé sklopné). Umyvadlo je umístěno nalevo od dveří (výška 80 cm), baterie páková, zrcadlo pevné, signalizační nouzové tlačítko chybí.


Parkování

Vyhrazené stání je přímo před Spolkovým domem (malé dlažební kostky s velkými mezerami, přímý sklon 6%, příčný 4%).
 

Kontakt:

Palackého náměstí 65, Vlašim
Telefon: 737 505 605
E-mail: info@spolkovydum.cz
www.spolkovadum.cz
 

Fotogalerie:

  • vchod ze Společenské místnosti (po levé straně vchod do pokoje)
  • postel (proti vchodovým dvěřím)
  • druhé postel (napravo od vchodu)
 
     
  • toaleta a sprcha
  • umyvadlo
  • napravo dveře do pokoje, rovně vchod do Společenské místnosti