Internetová studovna na nádraží, Vlašim   

                 
 
   
            

Kompletní metodiku a vysvětlení piktogramů naleznete ZDE.Uživatelský popis objektu
 
Vstup

Infocentrum se nachází v budově vlakového nádraží. Vchod je z pravého boku budovy. Povrch chodníku v bezprostředním okolí tvoří mozaiková dlažba.
Před vstupem do IC jsou +2 schody (výška 15 cm, hloubka 30 cm). K jejich překonání je na pravé straně od vchodových dveří k dispozici přímá rampa bez madla (sklon až 9 %, příčný sklon na nájezdu na rampu až 5,5%, šířka rampy 190 cm, délka 235 cm). Povrch rampy je tvořen mozaikovou dlažbou, před vchodovými dveřmi je zabudovaná kovová rohožka. Manipulační prostor nad rampou je dostatečný. Jednokřídlé vstupní dveře (šířka 122 cm) se otevírají mechanicky směrem dovnitř, jsou opatřeny z obou stran třemi vodorovnými madly (výška od země 77, 102, 127 cm). Výška prahu 2 cm. Zvonková signalizace není k dispozici. Dveře vedou do prostorné vstupní haly (hladká dlažba, za vchodovými dveřmi rohožka - koberec). Odtud vedou do interiéru IC další jednokřídlé dveře bez madla (šířka 80 cm), které se otevírají mechanicky vně, ale během otvírací doby IC jsou stále otevřeny.
 

Interiér

 Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Na levé straně je za dveřmi pult (výška 110 cm) bez možnosti podjezdu.
 

Hygienické zázemí

Uzamčené toalety jsou vpravo za vchodovými dveřmi do haly. Klíče k dispozici v IC. Jednokřídlé dveře z haly (80 cm, otvírání mechanicky vně) vedou do společné předsíně. Manipulační prostor je zde dostatečný. Bezbariérová toaleta je součástí oddělení WC ženy. Jednokřídlé dveře do WC (šířka 80 cm) jsou označené, otevírají se mechanicky směrem ven. Z vnější strany jsou opatřeny madlem. Zavírání na západku. Kabina (šířka 187 cm, hloubka 250 cm, dvě sklopná madla).
 

Parkování

Vyhrazená parkovací stání v blízkosti nejsou. Parkování je možné v ulici pod nádražím.

Kontakt:

Nádražní 347, Vlašim
Tel.: 606 676 590
E-mail: icnadrazi@vlasimskypark.cz
http://www.vlasimskypark.cz/turisticke-informacni-centrum
 


Fotogalerie:


 
  • hlavní vchod s rampou
  • chodba za hlavními dveřmi
  • vchod na toalety
 
       
 
  • bezbariérová toaleta