Penzion U Modré kočky, Votice

                 

      

Kompletní metodiku a vysvětlení piktogramů naleznete ZDE.Uživatelský popis objektu
Vstup

Značené parkoviště je ve dvoře pod restaurací (hrubý štěrk). Z tohoto parkoviště se prochází prostorem zahradní restaurace (v provozu v letní sezóně) a dále k objektu restaurace. Přístupová cesta k restauraci z parkoviště je z hrubého štěrku (podélný sklon 6 %), dále se pokračuje po zámkové dlažbě (ta je od štěrku oddělena obrubníkem – výška 9 cm). Zámková dlažba je v podélném sklonu 19%, prochází se dvoukřídlou brankou (otevírání směrem ven, průjezdová šířka je 160 cm). Vstup do restaurace je přes schodiště (8 schodů). Schodiště je lomené s mezipodestou. Nástupní rameno je 147 cm široké. Nástupní rameno má 5 schodů (první schod je 24 cm vysoký a 27,5 cm hluboký, další schody jsou 19 cm vysoké a 30 cm hluboké), následuje mezipodesta (147 cm hluboká a 173 cm široká). Výstupní rameno je ze tří schodů (výška 19 cm a hloubka 30 cm). Následuje podesta před vchodem do restaurace. Podesta je 372 cm dlouhá a 127 cm široká. Zadní vstup do restaurace je z masivních, jednokřídlých dveří (průjezdná šířka je 90 cm) otevírají se mechanicky směrem ven. Tyto dveře vedou do chodby, Vpravo ode dveří je bezbariérové WC. Restaurace se nachází naproti zadnímu vchodu.
 
Bezbariérový přístup do restaurace z prostoru zahradní restaurace je řešen přes hlavní vstup do restaurace. Z prostoru zahradní restaurace se dostanete pomocí branky (jednokřídlá, otevíraná mechanicky, směrem dovnitř, průjezdná šířka 80 cm) na silnici (sklon 10%) a po té k hlavnímu vchodu do restaurace.
 
Hlavní dveře do restaurace jsou masivní, jednokřídlé (průjezdná šířka je 90 cm), otevírané mechanicky směrem dovnitř. V levém rohu dveří se nachází zvonek ve výšce 160 cm. Hlavním vchodem se dostanete do zádveří. Zádveří je 158 cm široké a 260 cm hluboké. Dveře ze zádveří jsou masivní, jednokřídlé (průjezdná šířka je 90 cm), otevírají se mechanicky směrem do zádveří.
 

Hygienické zázemí

Bezbariérové WC se nachází v chodbě za barovým pultem (nejužší průjezdné místo je 66 cm široké). Dveře do chodby jsou masivní, jednokřídlé (průjezdná šířka je 90 cm), otevírají se mechanicky směrem ven. Chodba vedoucí k WC je široká 150 cm, WC se nalézá na levé straně chodby. Bezbariérové WC je samostatné v oddělení WC ženy, kabina je volně přístupná. Z chodby vedou dveře do společné předsíňky. Dveře do předsíňky jsou jednokřídlé, masivní (průjezdná šířka je 90 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Šířka předsíně je 218 cm, hloubka je 190 cm). Vlevo v předsíni je bariérové WC ženy, rovně je bezbariérové WC. Dveře do kabiny jsou označené, mechanické, jednokřídlé (průjezdná šířka 90 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Kabina je 165 cm široká a 165 cm hluboká. WC mísa je umístěna nalevo ode dveří, vzdálenost od boku mísy k levé straně je 22 cm a vzdálenost od pravého boku mísy k pravé stěně 108 cm. Levé madlo chybí, pravé je sklopné (délka 82cm, výška 80 cm).  Světlo je ovládáno automaticky. Umyvadlo s pákovou baterií (ve výšce 90 cm) je součástí kabiny. Vpravo od záchodové mísy je umístěn sklopný přebalovaní pult.


Parkování

U objektu jsou dvě možnosti parkování. První možnost je zaparkovat přímo před vchodem do restaurace. Toto parkoviště je neznačené. Parkuje se na asfaltu beze sklonu.  Značené parkoviště je ve dvoře pod restaurací.  Povrch parkoviště je z hrubého štěrku.
 

Kontakt:

Táborská 71, Votice
tel.: 733 335 961
e-mail: modrakocka@atlas.cz
http://www.votice-ubytovani.cz/
 

Fotogalerie:


  • označení parkoviště
  • příjezd k parkovišti
  • chody ze zahradní restauraurace
      
     
  • branka ze zahradní restaurace
  • branka ze zahradní restaurace
  • dveře ze zádveří do restaurace
     
  • průchod kolem baru
  • dvěře do chodby, která vede k toaletám