Ubytování U Rotundy svatého Václava, Libouň


 

                 

      

Kompletní metodiku a vysvětlení piktogramů naleznete ZDE.


Uživatelský popis objektu
Vstup

Chalupa se nachází uprostřed obce Libouň. Před hlavním vchodem do objektu jsou +3 schody, přes které je instalována rampa (šířka rampy 80 cm, délka 160 cm, podélný sklon 4%). Hlavní dveře jsou masivní, jednokřídlé (šířka 80 cm), otevírané mechanicky směrem dovnitř.
 

Interiér

Dveřmi se dostanete do chodby (300 cm hluboká a 170 cm široká). Na pravé straně u dveří se nachází umyvadlo (výška umyvadla je 750 cm, s ventilem – ve výšce 110 cm). Dále je na pravé straně vstup do kuchyně. Dveře do kuchyně jsou částečně prosklené, jednokřídlé (šířka 80 cm), otevírané směrem do kuchyně. Kuchyňská linka je ve výšce 87 cm, z kuchyně se dále dostanete do společenské místnosti (dveře totožné jako dveře do kuchyně). Proti vchodovým dveřím se nachází koupelna se záchodem.

Vlevo od vstupních dveří jsou pokoje pro hosty, přístupné přes částečně prosklené jednokřídlé dveře (šířka 80 cm) otevírané mechanicky směrem do pokoje. Za dveřmi je 1 schod (výška 14 cm). Pokoje jsou také přístupné vedlejším vchodem.
 
Před vedlejším vchodem se nachází 1 schod (výška 14 cm, hloubka 38 cm). Dveře vedlejšího vchodu jsou masivní jednokřídlé (šířka 70 cm), otevírané mechanicky směrem dovnitř. Tyto dveře vedou do chodby (šířka 87 cm, hloubka 280 cm). Na levé straně chodby se nachází umyvadlo osazené ve výšce 72 cm s kohoutkovým ventilem.  Naproti hlavnímu vchodu se nachází druhá koupelna se sprchou a WC (šířka koupelny je 140 cm a hloubka 270 cm). Vstup do koupelny je řešen přes šoupačky (průjezdná šířka 51 cm). Přístup k záchodové míse z pohledu od vstupu je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 97 cm). Madla u záchodové mísy chybí. Sprchovací plocha je otevřená, místo před sprchovací plochou je 56 cm široké. Baterie sprchy je řešena ventilem ve výšce 100 cm. Ve sprše není sedátko.
 
Vpravo od vedlejšího vchodu jsou dveře do pokoje pro hosty. Dveře jsou jednokřídlé, masivní (šířka 65cm), otevírané mechanicky směrem do chodby. Z tohoto pokoje vedou dveře do dalšího pokoje. Před nimi je schod (výška 20 cm, hloubka 30 cm, délka 90 cm), dveře jsou částečně prosklené, jednokřídlé (šířka 80cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Z druhého pokoje pro hosty vedou dveře na chodbu k hlavnímu vchodu. Přede dveřmi je schod (výška 14 cm, hloubka 50 cm, délka 90 cm). Dveře jsou částečně prosklené, jednokřídlé (šířka 80 cm), otevírané mechanicky směrem do pokoje.
 
U objektu se nachází zadní dvůr (po průchodu stodolou – dveře 90 cm), kde je umístěno kryté sezení, bazén, stolní tenis. Celá plocha je zatravněna bez zpevněných cest s maximálním podélným sklonem do 12%.


Hygienické zázemí

Proti vchodovým dveřím se nachází koupelna se záchodem (šířka koupelny je 200 cm a hloubka 250 cm). Dveře do koupelny jsou masivní, jednokřídlé (šířka 80 cm) otevírané mechanicky směrem ven. Přístup k záchodové míse z pohledu od vstupu je zleva. Prostor pro vozík vedle WC mísy je 55cm (v tomto prostoru je ještě umístěno umyvadlo). Záchodová mísa je bez madel. Dále se v koupelně nachází rohová vana a umyvadlo. 


Parkování

Parkování je přímo na dvoře u objektu na zatravněné ploše. Vstup na dvůr k objetu je pomocí branky (šířka 90 cm). Od branky k objektu vede betonový chodník (bez podélného i příčného sklonu, šířka 100 cm).


Kontakt:

kontaktní osoba Zdeněk Otradovec
Libouň 10, Libouň
tel.: 420 724 443 784
e-mail: zdenek.otradovec@seznam.cz
www.ubytovani-blanik.cz


Fotogalerie:


  • vchodové dvěře
  • koupelna
  • dveře do společenské místnosti